Karpiel i Steindel Hotel Investment

diver

Karpiel i Steindel to Autorskie biuro projektowe założone w 2006 roku przez Jana Karpiela-Bułeckę jr i Marcina Steindla. Pracownia ma na swoim koncie kilkadziesiąt realizacji domów, pensjonatów i hoteli na terenie Zakopane i całego Podhala. Projekty biura charakteryzują się nowoczesnością i wrażliwością̨ na kontekst miejsca.

Klient poprosił nas o wsparcie we wprowadzeniu swojego nowego, innowacyjnego produktu na rynek – kompleksowego wsparcia inwestorów w branżę hotelową (od pomysłu do realizacji). Koncepcja polegała na stworzeniu marki – konsorcjum 3 firm: Karpiel i Steindel, Fortech Consulting oraz Kancelaria Kozłowski, które będzie wspierało w pełnym zakresie osoby/inwestorów chcących zainwestować w hotele powyżej 100 łóżek oraz powyżej 3 gwiazdek oraz w możliwym wsparciem obsługi sieci hotelowych novotel, orbis, sheraton etc.

Klient przyszedł do nas z wstępną koncepcją na swoją usługę i produkt, której nie ma na rynku i potrzebował „zmaterializowana koncepcji” w postaci gotowego produktu cyfrowego: propozycji nazwy, propozycji komunikacji, strony internetowej oraz założeń komunikacyjnych.

Klient: Karpiel i Steindel

Rok realizacji: 2010

Czas realizacji: 2 miesiące